Limited Sparkle Ultimate Collection – przegląd zawartości

Limited Sparkle Ultimate Collection

Dla każdego szanującego się kolekcjonera gier liczą się tylko wydania fizyczne (najlepiej w mocno limitowanych nakładach). To właśnie do takich osób, będących dodatkowo posiadaczami Nintendo Switch i fanami rodzimych produkcji, kierowana jest oferta wydawnictwa Forever Limited. W jej ramach na rynku pojawiała się między innymi edycja Limited Sparkle Ultimate Collection.

Oferta sklepu wydawnictwa umożliwia dobór edycji według własnych potrzeb i zasobności portfela. W przypadku Sparkle Ultimate Collection są dostępne dwie różne wersje. Standardowa wyceniana na 179.99 zł (fizyczna kopia gry) oraz limitowana do 3000 egzemplarzy w cenie 269.99 zł.

Przegląd zawartości Limited Sparkle Ultimate Collection trzeba rozpocząć od dość ważnego jej elementu (obok samej gry), którym jest kubek. Magiczny pojemnik do przechowywania gorących (ew. zimnych) napitków, dodatkowo uprzyjemniających czas spędzony z grą, to kawałek solidnej i nie najtańszej porcelany. Jego czarne oblicze zmienia się przy kontakcie z gorącym płynem, odsłaniając przed graczem tajemnicze stworzonka (na całe szczęście znajdujące się tylko na kubku, a nie w jego zawartości).

Limited Sparkle Ultimate Collection kubek Limited Sparkle Ultimate Collection kubek 2

Pozostała część edycji zapakowana jest w gustowne białe pudełko o dość minimalistycznej, ale urokliwej grafice. Jedyne czego do pełni szczęścia tutaj brakuje to logo gry na grzbiecie opakowania, tak aby było to widoczne po włożeniu pudełka na półkę.

W jego wnętrzu znajdziemy oczywiście samo fizyczne wydanie gry. Zawiera ono obok nośnika, przykuwającą uwagę naklejkę, numerowany certyfikat świadczący o wyjątkowości wydania oraz dwustronną okładkę (standardowa + bardziej artystyczna).

Limited Sparkle Ultimate Collection pudełko Limited Sparkle Ultimate Collection okładka

Dodatkowo zestaw wzbogacono o chusteczkę z mikrofibry ozdobioną stosowną grafiką. Może posłużyć ona jako ozdoba lub bardziej praktyczny przedmiot. Sprawdzi się zarówno do czyszczenia ekranu konsoli, jak i okularów (aby lepiej widzieć piękną grafikę gry).

Limited Sparkle Ultimate Collection naklejka Limited Sparkle Ultimate Collection ściereczka

Będąc przy wizualnych ozdobach, nie można również nie wspomnieć o dołączonym plakacie A4. Po odpowiednim oprawieniu, może się on stać wyróżnikiem ściany w pokoju gracza. Problematyczne będzie tylko pozbycie się zagięć – plakat złożony w kostkę, ale i na to są sposoby.

Ostatnim, ale na pewno nie mniej istotnym elementem Limited Sparkle Ultimate Collection, jest ścieżka dźwiękowa na płycie CD. Sprawdzi się ona doskonale w momencie, kiedy gracz zapragnie chwili relaksu (najlepiej z herbatką albo kawką w dołączonym kubku).

Limited Sparkle Ultimate Collection soundtrack

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x