Limited Rise Eterna – przegląd zawartości

Limited Rise Eterna grafika

Limited Rise Eterna to kolejna specjalna edycja od Forever Limited, która wpadła w moje ręce. Pora więc bliżej przyjrzeć się zawartości pudełka tego naprawdę niezłego taktycznego RPG-a.

W ofercie wydawnictwa dostępne są dwie różne edycje gry. Podstawowa wyceniona na 179.99 zł oraz limitowana (nakład 1500 sztuk), za którą trzeba zapłacić 269.99 zł.

Zawartość Limited Rise Eterna zapakowana jest w kartonowe pudełko, dodatkowo pokryte przyjemną w dotyku fakturą, która znacząco zwiększa jej grubość a tym samym również trwałość. Całość wizualnie utrzymana jest w dość minimalistycznej formie. Po boku umieszczono logo gry, przednią część pudełka zdobi prosta, ale przyciągająca uwagę grafika.

Wnętrze boxa skrywa fizyczną kopię gry ozdobioną podwójną okładką (standardowa + graficzna imitacja skrzyni). Standardowo w casie znajdziemy również naklejkę (tym razem dość grubą, prezentującą logo gry) oraz specjalną kartę z numerem wydania.

Limited Rise Eterna gra Limited Rise Eterna okładka

W limitce nie mogło również zabraknąć stosownej ściereczki z nadrukiem, tak aby zawsze utrzymywać ekran Switcha w jak najlepszej kondycji (pozbywając się docisków palców i kurzu).

Limited Rise Eterna naklejka Limited Rise Eterna sciereczka

Z zawartości Limited Rise Eterna zadowoleni będą również muzyczni melomani. Dołączona ścieżka dźwiękowa na CD (notabene naprawdę bardzo dobra), wprawi ich w odpowiedni nastrój i przygotuje do wielu godzin spędzonych z tytułem.

Limited Rise Eterna soundtrack

Ostatecznym i najważniejszym elementem edycji, jest trójwymiarowa diorama przedstawiająca scenę bitwy z gry. Wykonana została ona z dość solidnego kartonu, który nie powinien ulec szybkiemu uszkodzeniu. Większa ilość elementów ramki pozwoli na pewne urozmaicenie dodatku i tym samym upiększenie półki z grami.

Limited Rise Eterna diorama

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x