Redakcja

PopKulturowy Kociołek wesoło bulgocze nad trzaskającym ogniem, czekając na strudzonych wędrowców po bezkresach internetu, którzy poszukują solidnej popkulturowej strawy. Jest to miejsce w którym miłośnicy książek, mangi, komiksów, anime, filmów, kina azjatyckiego, gier czy ciekawostek z Japonii, znajdą coś dla siebie.

Zespół PopKulturowego Kociołka:


Twórca projektu i redaktor prowadzący:

Radosław Frosztęga – Wielki miłośnik wszelkiego popkulturowego dobra, które od kilkudziesięciu lat pochłania w ilościach hurtowych. Człowiek, który w niejednym „kociołku” miał okazję już mieszać, a jego teksty pojawiały się w najróżniejszych zakamarkach internetu (od tych małych po te wielkie). Teraz na starość postanowił stworzyć miejsce, które stanie się ostoją dla wszystkich spragnionych dobrej popkultury. 


Współpracownicy:

Piotr Opolski – Gry wideo towarzyszą mu od dziecka i z wyjątkiem krótkiej przerwy w czasach liceum, nic w tym segmencie nie powinno się już zmienić. Na przestrzeni lat ograł taką ilość tytułów, że nie ma możliwości ich zliczenia. Śmiało, można więc Piotra nazwać nie tylko pasjonatem elektronicznej rozrywki, ale również specjalistą w tej dziedzinie. Do „Kociołkowej” redakcji dołączył poszukując nowych wyzwań.


Marek Wasiński – Zakręcony na punkcie Japonii miłośnik książek, filmów, seriali, komiksów i animacji. W popkulturze utknął już dawno, więc postanowił dzielić się swoją pasją z innymi.


Szarlotka – Wielka pasjonatka dobrych książek, które potrafią zmienić zwykłe szare popołudnie w podróże po magicznych krainach. W wolnej chwili sięga ona również po ciekawe komiksy, mangi czy seriale.