Recenzja komiksu – Turbogalop tom 3.

Turbogalop tom 3 recenzja komiksu

Kolejna porcja „zwierzęcej” rozrywki dla małych i dużych miłośników komiksów. Każdy, kto pragnie „końskiej” dawki humoru z pewnością powinien zainteresować się albumem Turbogalop tom 3.

Wraz z nowym tomem serii ponownie mamy okazję śledzić losy pracowników, podopiecznych i gości pewnego niezwykłego (pod wieloma względami) klubu jeździeckiego. Scenarzysta Benoît du Peloux doskonale wie, jak z prostych jednostronicowych historyjek wycisnąć wszystko, co tylko się da, aby zapewnić czytelnikowi najlepszą porcję dobrej zabawy. Na czterdziestu sześciu stronach ulokowana została więc maksymalna dawka świetnego humoru, która powinna rozbawić każdego.

Turbogalop tom 3 recenzja komiksu - przykładowy rysunek.
Przykładowy rysunek: Egmont Polska.

Decydując się sięgnąć po ten album, zobaczymy między innymi zmagania Romeo w konkursie skoku przez przeszkody, będziemy świadkami kontroli z urzędu skarbowego, która niespecjalnie jest przekonana czy aby na pewno koniom potrzebny jest basen. Sprawdzimy również co się dzieje z kopytnym bohaterem, kiedy zostanie podany mu niewłaściwy „wysokoprocentowy” syrop. Jest to zaledwie mała część całej większej żartobliwej treści dodatkowo wzbogaconej naprawdę świetną kolorową oprawą graficzną.

Nie ma więc sensu zbytnio się rozpisywać i nie pozostaje nic innego jak tylko polecić album Turbogalop tom 3, każdemu, kto pragnie aby na jego twarzy pojawił się szczery uśmiech rozbawienia.

Najlepsze ceny komiksów znajdziesz w tym miejscu.


  • Scenarzysta: Benoît du Peloux
  • Ilustrator: Benoît du Peloux
  • Tłumacz: Marek Puszczewicz
  • Wydawnictwo: Egmont
  • Format: 215×290 mm
  • Liczba stron: 48
  • Oprawa: miękka
  • Druk: kolor

Komiksiarnia Dobra popkultura

Turbogalop. Tom 3.
7.5/10

Ocena:

Prosta, ale bardzo przyjemna w odbiorze dawka „końskiego” humoru, która potrafi zachwycić każdego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x